تبلیغات
مطالب اینترنتی - رفتارهای اشتباه مدیران که موجب استعفای کارمندان است
 
مطالب اینترنتی
 
 مفیدستان:

۹ بدترین کار مدیران که باعث استعفای کارمندان می شود

meryl-streep-devil-wears-prada

اگر کارمندهای بسیار خوبی دارید که حاضر نیستید آنها را از دست بدهید بهتر است در برخی از رفتارهای خودتان به عنوان مدیر تجدید نظر کنید.

به گزارش آلامتو و به نقل از بازده؛ در این مقاله درباره ۹ کار مدیران که باعث استعفای کارمندان می شود بحث خواهد شد. مدیران اغلب از رفتن بهترین کارمندهایشان گلایه می‌کنند، و البته باید هم گلایه کنند – کم‌تر چیزی به این اندازه که افراد شایسته استعفاء بدهند و بروند، هزینه بر و مخرب است. آن‌چه دردناک است این است که به آسانی می‌توان از بروز این مسئله جلوگیری کرد. همه‌ی آن‌چه نیاز است، چشم‌اندازی جدید و کوششی بیش‌تر از سوی مدیر است. پیش از هر چیز، ما باید ۹ بدترین کاری را که مدیران انجام می‌دهند و در پی آن افراد شایسته کارشان را ترک می‌کنند، بشناسیم.

باورش تا حد زیادی سخت است مدیران اغلب چگونه از رفتن بهترین کارمندهایشان گلایه می‌کنند، و البته باید هم گلایه کنند – کم‌تر چیزی به این اندازه که افراد شایسته استعفاء بدهند و بروند، هزینه بر و مخرب است.

مدیران تمایل دارند برای مسئله‌ی استعفا و رفتن کارمندانشان، از زمین و زمان گلایه کنند، حال آن‌که اصل ماجرا را نادیده می‌گیرند‌: آدم‌ها شغل‌ها را ترک نمی‌کنند، بلکه مدیران را ترک می‌کنند.

آن‌چه دردناک است این است که به آسانی می‌توان از بروز این مسئله جلوگیری کرد. همه‌ی آن‌چه نیاز است، چشم‌اندازی جدید و کوششی بیش‌تر از سوی مدیر است.

پیش از هر چیز، ما باید ۹ بدترین کار را که مدیران انجام می‌دهند و در پی آن افراد شایسته کارشان را ترک می‌کنند، بشناسیم.

۱.آن‌ها از افراد بیش از اندازه کار می کشند

هیچ چیز مانند کار کشیدن بیش از اندازه، کارمندان شایسته را از پای در نمی‌آورد. این کار به اندازه‌ای فریبنده است که مدیران پیاپی در دام انجام آن می‌افتند. کار بیش از اندازه کشیدن از کارمندان شایسته گیج‌‌کننده است، چون که سبب می‌شود آنها احساس‌کنند به خاطر عملکرد خوبشان، مجازات می‌شوند.

کارکشیدن بیش از اندازه از کارمندان پاد-بهره‌ور یا ضد بهره‌وری نیز است. پژوهش جدید از دانشگاه استنفورد نشان می‌دهد با گذشتن ساعت‌های یک هفته کاری از ۵۰ ساعت، بهره‌وری در هر ساعت به شدت کاهش می‌یابد و پس از ۵۵ ساعت کاری در هفته، بهره‌وری به اندازه‌ای کاهش می‌یابد که دیگر چیزی از آن کار بیش‌تر نصیبتان نمی‌شود.

اگر می‌خواهید میزان کاری را که کارمندان بااستعدادتان انجام می‌دهند افزایش دهید، بهتر است که مقام آنان را نیز توضیح بدهید کارمندان با استعداد، حجم کاری بیش‌تر را انجام می‌دهند ولی اگر گلویشان را بفشارید دیگر تحمل نخواهند کرد. بالابردن رتبه، تشویق و تغییر عنوان راه‌های قابل قبولی برای افزایش حجم کاری هستند. اگر شما تنها به این دلیل که افراد بااستعداد هستند و بدون این‌که چیزی را تغییر داده باشید، حجم کاری‌شان را افزایش دهید، آنها به دنبال شغلی دیگر خواهند رفت که به آنها آن‌چه را شایسته‌شان هست می‌بخشد.

۲.آن‌ها به مشارکت افراد توجه نمی‌کنند و به کار خوب پاداش نمی‌دهند.

این ساده است که شما اثر انگشت تشویق روی شانه‌ی شخصی را ناچیز بدانید، به ‌ویژه زمانی که آن شخص از انگیزه‌ی ذاتی بالایی برخوردار است. هیچ کس به اندازه‌ی کسانی که سخت کار کرده است و همه‌ی کوشش خود را انجام داده است، دوست ندارند که قدردانی شود. مدیران باید با افراد خود در ارتباط باشند تا بدانند چه چیزی آنان را خوشنود می‌سازد (برای برخی، این می‌تواند یک ارتقاء رتبه باشد و برای دیگران شناساندن تلاششان به افراد دیگر است) و سپس هم دادن پاداش برای انجام کاری که به خوبی انجام داده‌اند. تنها در صورتی این کارها را به خوبی انجام دهید، انتظار افرادی که عملکردی عالی داشته‌اند را برآورده ساخته‌اید.

۳.آن‌ها به کارمندان‌شان اهمیت نمی‌دهند.

بیش از نیمی از افرادی که کارشان را ترک می‌کنند، این کار را به دلیل نوع رابطه با رییس‌شان انجام می‌دهند. شرکت‌هایی که از هوش بالایی برخوردارند، اطمینان کافی دارند مدیران‌شان میان رفتار حرفه‌ای خود و انسان بودن، توازن برقرار ساخته‌اند. اینان مدیرانی هستند که موفقیت یک کارمند را ارج می‌نهند، با کارمندانی که روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند، هم‌دردی می‌کنند و در همان حال افراد را به چالش می‌کشند حتی اگر کسی از آنها ازرده شود. رییسانی که در انجام این امور ناکام می‌مانند، نرخ بالایی از ترک کار از سوی کارمندان را پیش روی خود دارند. ناممکن است بیش از هشت ساعت برای کسی کار کنید و آنها به هیچ وجه به تحویل گرفتن کارتان نیندیشند. واقعا این کار مدیران که باعث استعفای کارمندان می شود.

۴.آن‌ها به تعهدهای خود پایبند نیستند

زمانی که شما قولی به افراد می‌دهید، در واقع روی طناب باریکی گام برمی‌دارید که مرز میان، خوشنود ساختن آن افراد و ترک‌کردن کار توسط آنها است. زمانی که شما تعهدی را به جا می‌آورید، جایگاه شما در چشم کارمندان‌تان بالاتر می‌رود چرا که خودتان را قابل اعتماد و قابل احترام نشان داده‌اید (دو ویژگی که برای یک رییس بسیار مهم هستند). ولی زمانی که به تعهدهای خود پایبند نیستید، شخصی غیرقابل اعتماد، بی‌تفاوت و نامحترم جلوه می‌کنید. گذشته از همه این‌ها اگر شخص رییس به تعهدهای خود عمل نکند دیگر چه انتظاری از دیگران می‌توان ‌داشت که به تعهدهای‌شان پایبند باشند.

۵.آن‌ها افراد نامناسبی را استخدام می‌کنند و در کار به آنها بها می‌دهند

کارمندان شایسته که کارشان را به خوبی انجام می‌دهند، دوست دارند با افرادی حرفه‌ای که از طیف خودشان هستند همکار باشند. زمانی که مدیران از پس این کار دشوار برنمی‌آیند یعنی افراد شایسته‌ای را استخدام نمی‌کنند، این کارشان سبب انگیزه-زدایی ازکارمندانی خواهد شد که با این نیروهای جدید همکاری می‌کنند. حال اگر به این کارمندان ناشایست بها داده شود که دیگر اوضاع بدتر هم خواهد شد. این توهینی بزرگ است که شما با وجود این‌که کارتان را به بهترین شکل انجام داده‌اید در برابر کسی که فقط به او بهای بیش‌تری داده می‌شود، کنار زده شوید. جای شگفتی نیست که افراد شایسته در این شرایط کار را ترک می‌کنند.

۶.آن‌ها نمی‌گذارند افراد شور و اشتیاق خود را دنبال کنند

کارمندان با استعداد افراد پرشوری هستند. فراهم آوردن فرصت‌هایی که آنها بتوانند شور و اشتیاق خود را دنبال کنند به افزایش بهره‌وری و رضایت شغلی می‌انجامد. ولی بسیاری مدیران می‌خواهند که افراد را درون جعبه کوچکی به کار گمارند. این مدیران بیم آن دارند که تمرکز آنها روی چند مسئله و دنبال کردن شور و اشتیاق‌شان به کاهش بهره‌وری‌شان بینجامد. این ترس بی‌اساس است. مطالعات نشان می‌دهد افرادی که در محل کار به دنبال شور و اشتیاق هستند، چیزی به نام “سیال بودن ذهن” را تجربه می‌کنند. یک حالت سرخوشی در ذهن که ۵ برابر بیش‌تر از شرایط عادی ایجاد بهره‌وری می‌کند.

۷.آن‌ها در پرورش مهارت‌های افراد شکست می‌خورند

زمانی که از مدیران درباره بی‌توجهی‌شان به کارمندان پرسیده می‌شود، آنها می‌کوشند با به کار بردن واژه‌هایی هم‌چون “اعتماد”، “خودمحوری” و “توانمندسازی” دست به بهانه تراشی بزنند. این‌ها کاملا چرند است. مدیران خوب فارغ از این‌که کارمندان‌شان چقدر مستعد هستند به مدیریت می‌پردازند. آنها به کارمندان‌شان توجه می‌کنند و پیوسته می‌شنوند و بازخورد می‌دهند. شاید برای مدیریت آغازی تعریف شده باشد ولی بی‌شک پایانی برای آن نیست‌. زمانی که شما کارمند مستعدی دارید، این دیگر به شما مربوط است که حوزه‌هایی را بیابید که او در آن مجموعه مهارت‌هایش را پرورش و گسترش می‌دهد. مستعدترین کارمندان نیازمند بازخورد هستند-بیش‌تر از بازخوردی که کارمندان دیگر نیاز دارند- و این کار شماست که چنین چیزی را ممکن سازید. اگر چنین کاری را انجام ندهید، بیش‌تر افراد شما خسته و البته از خود راضی خواهند شد.

۸.آن‌ها در بهره‌برداری از خلاقیت کارمندان ناکام می‌مانند

مستعدترین کارمندان می‌خواهند هر آن‌چه که به سراغش می‌روند را بهبود بخشند. اگر شما تنها به دلیل رضایت از وضعیت کنونی، توانایی آنها در تغییر و بهبود امور را نادیده بگیرید، آنها را از کارشان بیزار می‌سازید. محبوس ساختن این میل ذاتی به خلاقیت، نه تنها آنها را محدود می‌سازد بلکه شما را نیز محدود می‌کند و یادتان باشد قطعا این یک کار مدیران که باعث استعفای کارمندان می شود خواهد بود.

۹.رییسان بزرگ کارمندان‌شان را برای انجام کارهایی که در آغاز ناممکن به نظر می‌رسند به چالش می‌کشند.

به جای هدف‌های عادی و رو به افزایش، برای‌شان هدف‌هایی والا را درنظر می‌گیرند تا آنان را از حوزه آسایش و امن‌شان بیرون بیاورند. پس مدیران خوب هر آن‌چه را در توان دارند انجام‌ می‌دهند تا به آنان کمک‌ کنند که موفق‌شوند. زمانی که افراد با استعداد و باهوش کار خود را خیلی ساده و خسته‌کننده بیایند، به سراغ کار دیگری خواهند رفت که در آن کار داشته‌های ذهنی‌شان به چالش کشیده شود.

در نظر گرفتن همه جوانب

اگر می‌خواهید افراد شما در کارشان باقی بمانند، باید با دقت بیندیشید که چگونه با آنان برخورد کنید. هر چند کارمندان خوب بسیار سرسخت هستند ولی استعداد آنان گزینه‌های بی‌شماری را پیش روی‌شان قرار می‌دهد. شما باید کاری کنید که آنها برای‌تان کار کنند.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب رفتارهای اشتباه مدیران که موجب استعفای کارمندان است در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :رفتارهای اشتباه مدیران که موجب استعفای کارمندان است
http://mofidestan.ir/%d8%b1%d9%81%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%da%a9%d9%87-%d9%85%d9%88%d8%ac%d8%a8-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b9%d9%81%d8%a7/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 6 اسفند 1396 06:13 ق.ظ
Besó sus muslos, dejando marcas también en ellos.
پنجشنبه 3 اسفند 1396 01:50 ب.ظ
Os sintomas da menopausa variam a adulta a fim
de amásia.
یکشنبه 8 بهمن 1396 01:27 ق.ظ
As a result of their hard work, Positive View's events have received coverage
from several global television networks and also have also been streamed for online viewing.
Contestants worldwide will record songs by themselves, or synergy into
virtual bands of a couple of musicians, and compete for $5600 in prizes.

This can be very advantageous to you because if you're a fast learner,
with just an endeavor, you may learn all you could desired to quickly and free.
شنبه 23 دی 1396 06:24 ق.ظ
The camera will make the brightest of scenes appear
to be it absolutely was taken during an eclipse.
Contestants worldwide will record songs on their own, or synergy into virtual bands of 2 to 4 musicians, and compete for $5600 in prizes.
This can be very advantageous to you personally because if you're fast learner, with just an effort, you may learn all that you planned to quickly and free.
جمعه 22 دی 1396 08:41 ق.ظ
The camera will make the brightest of scenes look like it absolutely was taken during an eclipse.
It took about three months to master the language along with
the raucous, discordant (to my ears) "melody. This can be very advantageous for your requirements just like you might be a fast learner, with just an endeavor, you could possibly learn all that you wanted to quickly and free.
پنجشنبه 21 دی 1396 09:35 ب.ظ
You can even replace your favorite MP3 music using these
to make sure that even if you're regarding the gym,
you'll be able to still understand interesting points from the book or listen towards
the docs from perform that you just must examine. " It was President Theodore Roosevelt who had given it the name of White House in 1901. Painting can be an authentic gift due to the longevity and utility.
چهارشنبه 20 دی 1396 01:35 ق.ظ
I know this web site gives quality based articles and additional stuff,
is there any other web page which offers such things in quality?
دوشنبه 4 دی 1396 09:15 ب.ظ
You can even replace your preferred MP3 music with one of these in order that if you are about the gym, it
is possible to still understand interesting points in the book or
listen for the docs from perform that you simply should examine.
You don't have to spend money on the biggest or heaviest tripod form of hosting use.

Painting is an authentic gift because of its durability and utility.
جمعه 1 دی 1396 09:21 ق.ظ
The art of ghazal singing has been able to entice millions round the globe.

Contestants worldwide will record songs on their own, or get together into virtual bands of a couple
of musicians, and compete for $5600 in prizes. Instead of enjoying karaoke
parties, it is possible to always make music and build your
own personal song, by plugging it in your TV sets.
پنجشنبه 30 آذر 1396 10:30 ب.ظ
Now that you know about video editing along with the things you need you are prepared to start your way of amateur filmmaker to professional director.
" It was President Theodore Roosevelt who had given it the name of White House in 1901. You need a special connector typically called a Fire wire or known just as one IEEE 1394 high band connector.
شنبه 18 آذر 1396 07:24 ق.ظ
As a result of their work, Positive View's events have received coverage from several global television networks and have been streamed for online viewing.
You don't have to invest in the biggest or heaviest tripod for private
use. This can be very advantageous for your requirements if you're fast learner,
with just an endeavor, you might learn whatever you desired to simply and free.
چهارشنبه 15 آذر 1396 03:47 ق.ظ
As a result of their effort, Positive View's events have received coverage from the
3 global television networks and still have been streamed for online viewing.
Contestants worldwide will record songs by themselves, or team up into virtual bands of a couple
of musicians, and compete for $5600 in prizes. Instead of enjoying karaoke parties,
you'll be able to always go ahead and take music and build your own personal song, by plugging it to your TV sets.
سه شنبه 14 آذر 1396 06:48 ب.ظ
If you're going to another city in order to find that there's
a good show for the reason that city, you can not search around for that box office, stay at home a line and buy
the tickets. "Because you are here looking over this games report now only at that particular moment in time; what you have is "The first movers
advantage" for yourself to look at a your hands on now. Technology is driving dynamic advertising into new areas this also brings by using it some potential challenges, well its not all companies are able to pay thousands of pounds in electronic advertising, well both options highlighted can provide the same final results with low investment of time and money, so now any business from mechanics to dentists might have these inside their guest waiting rooms.
جمعه 10 آذر 1396 10:59 ق.ظ
Wonderful content you've got here.
یکشنبه 5 آذر 1396 06:28 ب.ظ
I delight in the content on your site. Regards!
یکشنبه 5 آذر 1396 08:32 ق.ظ
say thanks to a lot for your website it helps a whole lot.
چهارشنبه 1 آذر 1396 06:40 ق.ظ
Now that you be familiar with video editing along with the things you need you are ready to start your journey of amateur filmmaker to
professional director. These guides allow you to practice when you are prepared and also have the time to do so.

This can be very advantageous to you personally if you're fast learner, with just an endeavor, you could possibly learn all you
could wished to quickly and free.
پنجشنبه 25 آبان 1396 01:55 ب.ظ
Ignatius Piazza, the Millionaire Patriot, wants you to see one of the most awe
inspiring reality show series ever, called Front Sight Challenge.
They will shun jobs and then there is no profit to the city involved.
With the amount of el cheapo acoustic guitars being churned out
nowadays you will likely need somebody you trust that may help you choose your first guitar.
پنجشنبه 25 آبان 1396 10:17 ق.ظ
The art of ghazal singing has were able to entice millions
around the globe. " It was President Theodore Roosevelt who had given it the naming of White House in 1901. This can be very advantageous to you personally just like you might be a fast learner, with just a shot, you might learn whatever you desired to effortlessly and free.
سه شنبه 23 آبان 1396 05:37 ب.ظ
What i don't realize is if truth be told how you are no longer actually much more
neatly-appreciated than you may be now.
You're very intelligent. You understand therefore
significantly in terms of this topic, made me for my part
consider it from a lot of numerous angles. Its like women and men don't seem to be involved until it is something to do with Woman gaga!
Your own stuffs great. At all times take care of it up!
یکشنبه 21 آبان 1396 10:05 ق.ظ
The art of ghazal singing has managed to entice millions throughout the
globe. " It was President Theodore Roosevelt who had given it the White House in 1901. This can be very advantageous to you personally if you're fast learner, with just a trial, you may learn all that you wanted to very easily and free.
سه شنبه 9 آبان 1396 09:27 ب.ظ
Good post. I learn something new and challenging on websites I stumbleupon every day.
It will always be helpful to read through articles from other writers and use
a little something from their web sites.
جمعه 28 مهر 1396 08:49 ق.ظ
Beneficial info Thanks.
جمعه 7 مهر 1396 08:57 ب.ظ
Does this mean that my literary analysis obligations in secondary school
and me getting compliments on my writing will help in writing my book(s)?

I always liked the analyzing from perspective to plot and deeper layers.
I got high marks on all types of texts I wrote from a simple report type
thing to scientific articles and I always loved doing it.

I also recently came across a traditionally published that had words missing from
sentences several times and one time the past perfect was incomplete.

What makes this even worse: I am not a native English
speaker (as can be seen on my name. I am Dutch).
I found it really sad that natives didn't even notice
The book had great atmosphere though. Which
is what I love about these author's books <3
چهارشنبه 5 مهر 1396 06:21 ق.ظ
Are you looking for acadmic help?
don't worry we provided professional service of this.

visit here and tell us your work.
https://www.fiverr.com/humbal/write-perfect-essay-and-assignments?funnel=74429218-5799-481e-9831-1407724bd3e8
سه شنبه 4 مهر 1396 12:50 ب.ظ
Writing is something everyone of all ages should do, regardless of what intentions you have for it.
In the least, writing a short daily journal contributes so much to your life that wouldn't
be there otherwise. It's like playing music; it activates something in your brain that can't be engaged in that many other ways.
Everyone should pleasure write, even if it's
vanity writing. It's not like anyone has to read it if they don't want
to. Like here, this comment It's not perfect and hasn't added anything to anyone else's life, but you
didn't have to read it; you chose to read it. It is simply my own pointless, literary masturbation. So if you did choose to read it, especially this far,
you basically have chosen to watch me masturbate.
How perverted of you.
یکشنبه 2 مهر 1396 05:55 ب.ظ
It has conditions been easier to prefer between the rewriting services, as all
customer opinions and testimonials are gathered in anyone
part of the country as a service to you to pick the best.
Bolt peevish calibre and as a culminate inadequate endure
beside consulting any paraphrase website reviews.
Entirely written testimonials will guide you by the
approach of selecting the one and alone rendering waiting that last will and testament in good shape your needs.
شنبه 1 مهر 1396 10:17 ب.ظ
It has in no way been easier to opt between the interpretation services, as all consumer opinions and
testimonials are gathered in ditty part of the country on you to pick the best.
Bolt bad calibre and as a result inadequate endure beside consulting any paraphrase website reviews.
Entirely written testimonials will manual you through the
process of selecting the song and alone change usefulness that will-power angry your needs.
چهارشنبه 22 شهریور 1396 07:37 ب.ظ
It has not till hell freezes over been easier
to prefer between the rewriting services, as all character opinions and testimonials are gathered in identical place for you to pick the best.
Levant injurious calibre and as a culminate inadequate familiarity beside consulting any rewording website reviews.

Thoroughly written testimonials wish manual you including
the approach of selecting the one and purely change usefulness that last will and testament
angry your needs.
پنجشنبه 16 شهریور 1396 09:54 ق.ظ
Eu vou imediatamente agarrar seu rss como eu não pode encontrar seu email
assinatura hiperlink ou boletim serviço. Fazer tens qualquer?

Por favor deixe me sabe para que eu pode apenas se inscrever.
Obrigado.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :